DAY SPA & WELLNES CENTER
Usługi > Wszystko o włosach

 

Keratyna. Wyprostuje i wygładzi. Prosty sposób na piękne i zdrowe włosy.

 

 

Jeśli Twoje włosy są suche, łamliwe i trudno się układają, mogą cierpieć na niedobór keratyny. Współczesna kosmetologia skutecznie radzi sobie z tym problemem - nowoczesne terapie keratynowe wykorzystując najnowsze zdobycze medycyny, szybko i długotrwale rekonstruują włosy, niezależnie od ich rodzaju i stopnia zniszczenia


Keratyna to podstawowy budulec włosów, odpowiadający za ich kondycję i zdrowy wygląd. Niestety, ulega ona stałej redukcji pod wpływem zarówno czynników zewnętrznych (słońce, wiatr, woda), jak i codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak farbowanie czy szczotkowanie.


Nie sposób odbudować pierwotny blask i gładkość włosa bez uzupełnienia poziomu keratyny - żaden też zabieg maskujący czy upiększający nie będzie równie trwały i efektowny jak terapia keratynowa.

 

Czym jest terapia keratynowa?

Terapia keratynowa polega na rekonstrukcji włosów poprzez bezpośrednie naniesienie preparatu keratynowego. Dzięki takiemu zabiegowi, włosy ulegają wyraźnej transformacji już podczas jego trwania - efekt widoczny jest niemal natychmiast. Umiejętnie przeprowadzona terapia keratynowa poprawia kondycję włosów bez uszkodzenia ich struktury. Dotyczy to również włosów silnie uszkodzonych i osłabionych. Uważa się nawet, że im włosy bardziej zniszczone, tym bardziej spektakularny efekt terapii.


Jak długo utrzymuje się efekt?

W zależności od zastosowanego preparatu 2-5 miesięcy. Efekt może utrzymywać się jednak dłużej w zależności od rodzaju włosów.

Cena: 400–1000 zł

 

 

 

 

Strzyżenie/Modelowanie

Salon Venus Możesz liczyć na profesjonalną poradę w zakresie doboru fryzury i koloru włosów. Biorąc pod uwagę Twój styl, osobowość i typ urody, zaproponujemy Ci optymalną dla Ciebie fryzurę. Zapraszamy tak miłośniczki fryzur klasycznych, jak i zwolenniczki ekstrawagancji.


Cena: Modelowanie: 60-100 zł

        Strzyżenie z modelowaniem: 110-160 zł

 

Czesanie okolicznościowe

Salon Venus Specjalna okazja okazja wymaga specjalnej fryzury. Upięcie – czy to eleganckie, czy też nieco frywolne – jeśli będzie dobrze dobrane, trwałe i wykonane profesjonalnie, przyciągać będzie ogólną uwagę i podkreślać Twoją urodę.

Cena: 180-300 zł

 

Trwałe prostowanie włosów

Salon Venus Trwałe prostowanie włosów proponujemy Paniom, które cenią sobie fryzurę łatwą w pielęgnacji, a jednocześnie modną i efektowną. Ten powszechnie znany zabieg wymaga od stylisty pełnego profesjonalizmu i umiejętności oceny jakości włosów, aby dobrać odpowiedniej mocy preparat i nie uszkodzić włosów.

 Cena: 210-330 zł

 

Koloryzacja

Salon Venus Dzięki nieograniczonej gamie barw nadamy Twoim włosom wyrafinowany i trwały kolor. Intensywne odcienie, błyszczące refleksy, nasycone kolory, dopracowany baleyage – takie rezultaty uzyskasz podczas wizyty w naszym salonie.

Cena: Farbowanie - 230-340 zł

        Balleyage - 260-360 zł

 

Pielęgnacja, maski, ampułki

Salon Venus Włosy poddawane działaniu niekorzystnych warunków atmosferycznych, suszone gorącym powietrzem, farbowane, poddawane trwałej ondulacji, niszczą się i wymagają szczególnej pielęgnacji. Dzięki zastosowaniu odpowiednich ampułek i masek wspomaganych działaniem sauny parowej, która ułatwia czynnym substancjom wnikanie w głąb struktury włosa, możemy odżywiać i restrukturyzować włosy, przywracać im zdrowy wygląd i nadawać im połysk. Po zastosowaniu sauny włosy stają się gładkie, miękkie i przestają się puszyć.

 

 

 

Mezoterapia skóry głowy

 

Jednym z najczęstszych wskazań do wykonania zabiegu mezoterapii są choroby włosów, w których dochodzi do utraty, przerzedzenia lub znacznego osłabienia struktury włosów. Poprzez podawanie w skórę owłosioną głowy preparatów mineralnych, witamin, leków przeciwzapalnych oraz nowoczesnych substancji polipeptydowych i czynników wzrostu, można w znacznym stopniu poprawić odżywienie włosów, zatrzymać ich wypadanie, a nawet spowodować odrost utraconych włosów.

Efektem działania mezoterapii jest regeneracja, poprawa ukrwienia i odżywienia oraz stymulacja wzrostu włosa. Zabiegi może wykonywać lekarz/kosmetolog za pomocą specjalnego pistoletu do mezoterapii (lub manualnie za pomocą cienkiej igły i strzykawki – może wykonywać wyłącznie lekarz). Mezoterapia może i powinna stanowić uzupełnienie leczenia farmakologicznego.

Wskazania do przeprowadzenia mezoterapii

 • łysienie androgenowe i plackowate
 • utrata włosów na skutek ubogiej diety
 • utrata włosów na podłożu zmian hormonalnych
 • włosy słabe, wymagające silnego odżywienia i wzmocnienia
 •  

  Częstotliwość zabiegów mezoterapii:

  W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta/klienta lekarz/kosmetolog ustala cykl zabiegów.

 • faza uderzeniowa kuracji: 1 zabieg co 7-14 dni przez okres 2 miesięcy
 • faza podtrzymująca: 1 zabieg na miesiąc
 • Created by IBE